Baraj 5. bölüm izle (Baraj son bölüm full tek parça izle) : 15 Eylül 2020 - Baraj 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? - FOX TV

Baraj 5. bölüm izle. FOX TV'nin sevilen dizisi Baraj 5. bölüm yayınlandı. 15 Eylül 2020 tarihinde yayınlanan Baraj son bölüm de, Nazım, söz verdiği gibi Tarık’ı barajdan kaçırma planını uygular. Tarık’ı İstanbul’a giden bir kamyonun kasasında saklar ve İstanbul’a kaçmasına yardım eder. Tarık kamyonun kasasında İstanbul’a kaçarken aklında sadece Nehir vardır. Baraj dizisi 5. bölüm full tek parça izle! Baraj 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Baraj dizisiyle ilgili gelişmeler haber16.com'da.

Baraj 5. bölüm izle (Baraj son bölüm full tek parça izle) : 15 Eylül 2020 - Baraj 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? - FOX TV
Editör: Enes Bilgiç
15 Eylül 2020 - 23:30

Baraj 5. bölüm izle. FOX TV'nin sevilen dizisi Baraj 5. bölüm yayınlandı. 15 Eylül 2020 tarihinde yayınlanan Baraj son bölüm de, Nazım, söz verdiği gibi Tarık’ı barajdan kaçırma planını uygular. Tarık’ı İstanbul’a giden bir kamyonun kasasında saklar ve İstanbul’a kaçmasına yardım eder. Tarık kamyonun kasasında İstanbul’a kaçarken aklında sadece Nehir vardır. Baraj dizisi 5. bölüm full tek parça izle!

Baraj 5. bölüm de, Nazım, söz verdiği gibi Tarık’ı barajdan kaçırma planını uygular. Tarık’ı İstanbul’a giden bir kamyonun kasasında saklar ve İstanbul’a kaçmasına yardım eder. Tarık kamyonun kasasında İstanbul’a kaçarken aklında sadece Nehir vardır. "Baraj 5. bölüm full izle."

BARAJ 5. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 
Baraj son bölüm de, Nehir, Zerrin ve Ekrem’le buluşur. Zerrin’in hastalığı için gereken parayı bulmalarına yardım edecektir. Bunun için Almanya’da popüler olan bir oyuncu rolünü yapmayı kabul eder. Dolandıracakları kişiler kaldıkları otelin sahibi ve oğludur. Ama daha önce dolandırdıkları diğer ikili, Ahmet ve İsmet izlerini bulmuştur. Nazım, Nehir’le konuşmak için kaldığı otele gelir. Nehir peruklu ve lensli haliyle dolandıracakları kişi ile tanışacaktır. Nazım’ın otelde olduğunu gören Nehir, Nazım’ın onu görmemesi için uğraşır. "Baraj son bölüm full izle"

BARAJ SON BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

15 Eylül 2020, Salı akşamı yayınlanan Baraj 5. yeni bölüm izleyebilir, Baraj son bölüm ile ilgili tüm gelişmeleri haber16.com sayfamızdan takip edebilirsiniz.

BARAJ 6. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Baraj 6.bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Baraj 6. yeni bölüm de neler olacağı dizinin takipçileri tarafından sıkça merak ediliyor. Baraj 6. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde güncellenecektir.

Baraj 6. bölüm fragmanı, tanıtım ve gösterimlerin tamamı haber16.com da. Baraj yeni bölümleri her Salı akşamı saat 20:00'da FOX TV ekranlarında.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum