Reklam
Reklam

Aracını satmak isteyen vatandaşın bonkörlüğü okuyanları güldürdü

İkinci el araç satışı yapılabilen bir sitede arabasını satmak isteyen vatandaşın bonkörlüğü kullanıcıların dikkatinden kaçmadı. İlan sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girerken, aracı alacak kişiye birçok kolaylık sağlanacağı belirtildi. Tüm masrafları kendisinin karşılayacağını aktaran satıcı etli ekmek bile ısmarlayacağını söyledi.

Aracını satmak isteyen vatandaşın bonkörlüğü okuyanları güldürdü
14 Ocak 2021 - 12:59 - Güncelleme: 14 Ocak 2021 - 14:52

Bugün sosyal medyaya yansıyan bir ilan, herkesin dikkatini çekti. Konyalı bir vatandaş aracını satışa koyarken, açıklama kısmına yazdıklarıyla ilgi gördü.

ARACINI DEPOSU DOLU TESLİM EDECEK
Araç sahibi ilan sayfasının hemen altındaki açıklama bölümüne aracı alacak kişiye yapacağı ikramlarını aktardı. Aracını deposu dolu olarak teslim edeceğini aktaran satıcı, Eksper ücretini de kendisinin karşılayacağını belirtti.
 
ŞEHİR DIŞINDAN GELECEK ALICININ YOL PARASINI KARŞILAYACAK
Noter parasını da kendisinin karşılayacağını belirten satıcı, şehir dışından gelecek alıcılara da kolaylık sağlamak adına gelecek kişinin yol parasını karşılayacağını taahhüt etti.

ETLİ EKMEK VE SINIRSIZ ÇAY
Satıcının ikramları bununla da kalmadı. Satış sonrasında alıcıya Konya'nın yöresel yemeği olan etli ekmeği ısmarlayacağını aktaran şahıs, alıcıya sınırsız çay sözü de verdi.

KÜÇÜK BAŞ KUZU KESTİRİLECEK
Aracı alacak kişinin ilk arabası olması durumunda da ikram yapacağını aktaran satıcı, alıcının yeminli ifadesinin ardından vekaleten küçük baş kuzu kestireceğini ve kuzunun etini de dağıtacağını söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum