HEPAR Gemlik Belediye başkan adayını açıkladı

Anasayfa Siyaset 06 Ocak 2014 290 Okunma
HEPAR Gemlik Belediye başkan adayını açıkladı

Kuruculuğunu efsane komutan Osman Pamukoğlu paşanın yaptığı Hak ve Eşitlik Partisi Gemlik  ilçe teşkilatı geçtiğimiz aylarda kuruldu ve belediye başkan adayını Mahir DAĞ olarak açıkladı.

Gemlik’te yeniden siyaset sahnesine çıkan HEPAR ilçe teşkilatı, Mahir Dağ başkanlığında yerel seçimler öncesi ilçe siyasetine hızlı bir giriş yaptı.

HEPAR İlçe başkanı Mahir Dağ, Gemlik yerelinde siyasette güzel şeyler yapmak istiyoruz. 2014 yılında yapılacak yerel yönetimler seçimlerine katılacağız. Ayrıca milletvekili seçimlerine de yoğun olarak hazırlanacağız.

Yeni yönetim kurulu ile yola çıktık. Amacımız, Gemlik için güzel şeyler yapmak. Genel Başkanımız Osman Pamukoğlu ’nun desteğini aldık. Belediye seçimlerin de belediye başkanlığına aday oldum. Güçlü bir meclis  kadrosu ile halkımızın karşısına çıkacağız. Gemlik ’te geçici değil, kalıcı olmaya geldik. 21 kişilik yönetim kurulumuz ile hizmete hazırız. İstiklal Caddesinde Kadıoğlu pide salonu üstünde Sancar İş hanında tutuğumuz büromuz her gün açık.  Burada arkadaşlarımız partimize üye kaydediyor. Partimizin ilkeleri ve tüzüğünü kabul eden tüm Gemlik’ lileri aramızda görmek istiyoruz” dedi.

Bir Cevap Yazın

Osmangazi Haberleri - Nilüfer Haberleri - Büyükorhan Haberleri - Yıldırım Haberleri - Gemlik Haberleri - Gürsu Haberleri - Harmancık Haberleri - İnegöl Haberleri - İznik Haberleri - Karacabey Haberleri - Keles Haberleri - Kestel Haberleri - Mudanya Haberleri - Mustafakemalpaşa Haberleri - Orhaneli Haberleri - Orhangazi Haberleri - Yenişehir Haberleri Bu sitedeki tüm haberler, HABER KAYNAKLARINA aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz. Soru ve Görüşleriniz için - HABER@HABER16.COM mail adresi üzerinden, bizimle irtibat kurabilirsiniz. HABER16.COM - Gündem Ajans kuruluşudur. Şu an sitemizde haber okuyan : Kişi var!
Portal Teması : Wptr.Co