Hoşgeldiniz Bugün 26 05 2016

HEPAR Gemlik Belediye başkan adayını açıkladı

hepar-gemlik-mahir-dag-hak-ve-esitlik-partisi
ada

Kuruculuğunu efsane komutan Osman Pamukoğlu paşanın yaptığı Hak ve Eşitlik Partisi Gemlik  ilçe teşkilatı geçtiğimiz aylarda kuruldu ve belediye başkan adayını Mahir DAĞ olarak açıkladı.

Gemlik’te yeniden siyaset sahnesine çıkan HEPAR ilçe teşkilatı, Mahir Dağ başkanlığında yerel seçimler öncesi ilçe siyasetine hızlı bir giriş yaptı.

HEPAR İlçe başkanı Mahir Dağ, Gemlik yerelinde siyasette güzel şeyler yapmak istiyoruz. 2014 yılında yapılacak yerel yönetimler seçimlerine katılacağız. Ayrıca milletvekili seçimlerine de yoğun olarak hazırlanacağız.

Yeni yönetim kurulu ile yola çıktık. Amacımız, Gemlik için güzel şeyler yapmak. Genel Başkanımız Osman Pamukoğlu ’nun desteğini aldık. Belediye seçimlerin de belediye başkanlığına aday oldum. Güçlü bir meclis  kadrosu ile halkımızın karşısına çıkacağız. Gemlik ’te geçici değil, kalıcı olmaya geldik. 21 kişilik yönetim kurulumuz ile hizmete hazırız. İstiklal Caddesinde Kadıoğlu pide salonu üstünde Sancar İş hanında tutuğumuz büromuz her gün açık.  Burada arkadaşlarımız partimize üye kaydediyor. Partimizin ilkeleri ve tüzüğünü kabul eden tüm Gemlik’ lileri aramızda görmek istiyoruz” dedi.


Yorum Yap