gemlik kurşunlu kategorisindeki haberler
 • Soygunu ‘Kazak’ çözdü

  Soygunu ‘Kazak’ çözdü

  26 Ocak 2010

  Bursa’da bir benzinliğin Amerikan filmlerini aratmayacak şekilde soyan zanlılar, soygunculardan birinin giydiği kazak sayesinde çökertildi. Oyuncak tabanca ve biber gazı ile soygun yapan 6 kişilik şebeke çökertildi.

 • Gemlik Kurşunluya Yaşam Merkezi

  Gemlik Kurşunluya Yaşam Merkezi

  13 Ağustos 2009

  Başkan Altepe, Başkan Danışmanı Mehmet Semih Pala nın yanı sıra teknokrat ve bürokratlarıyla birlikte sahil çıkarması yaparak, Kurşunlu, Gemsaz, Kumsaz ve Altıntaş ta incelemelerde bulundu.

 • Gemlik Kurşunlu Sahilinde Bomba İhbarı

  Gemlik Kurşunlu Sahilinde Bomba İhbarı

  26 Temmuz 2009

  Gemlik’e bağlı Kurşunlu da denize giren bir vatandaş, suda el bombası gördüğünü belirterek jandarmayı ayağa kaldırdı. Bölgede güvenlik tedbiri alan jandarma, İstanbul Kuzey Saha Komutanlığı ndan gelecek uzman dalgıçları bekliyor.

 • Gemlik Kurşunlu’da Belediye Tapu Dağıttı

  Gemlik Kurşunlu’da Belediye Tapu Dağıttı

  13 Temmuz 2009

  Gemlik’in Yeni Mahallesi eski Beldesi Kurşunlu’daki Atatürk Mahallesinde yıllardır vatandaşların kâbusu olan tapu sorunu çözümlendi. İmar Planları uygun olmadığı için hisseli parsellerinin sorun çıkardığı vatandaşlar imar planı tadilatı sonrasında yapı

 • Gemlik Körfezini İstila Ettiler

  Gemlik Körfezini İstila Ettiler

  11 Haziran 2009

  Uzmanların ‘ölüsüne bile dokunmayın’ diye uyarılarda bulunduğu zehirli “Pusula Denizanaları” İzmit Körfezi, Çanakkale Boğazı ve Tekirdağ açıklarından sonra Gemlik Körfezini de istila etti.

Osmangazi Haberleri - Nilüfer Haberleri - Büyükorhan Haberleri - Yıldırım Haberleri - Gemlik Haberleri - Gürsu Haberleri - Harmancık Haberleri - İnegöl Haberleri - İznik Haberleri - Karacabey Haberleri - Keles Haberleri - Kestel Haberleri - Mudanya Haberleri - Mustafakemalpaşa Haberleri - Orhaneli Haberleri - Orhangazi Haberleri - Yenişehir Haberleri Bu sitedeki tüm haberler, HABER KAYNAKLARINA aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz. Soru ve Görüşleriniz için - HABER@HABER16.COM mail adresi üzerinden, bizimle irtibat kurabilirsiniz. HABER16.COM - Gündem Ajans kuruluşudur. Şu an sitemizde haber okuyan : Kişi var!
Portal Teması : Wptr.Co