Emniyet Müdürü Kurt Terfi Etti

Gemlik’te 5 yıldır ilçe emniyet müdürlüğü görevini yürüten Ali Kemal Kurt terfi ederek Emniyet müdür yardımcısı oldu.

Anasayfa Bursa Bölge 16 Mayıs 2009 861 Okunma
Emniyet Müdürü Kurt Terfi Etti

Gemlik’te 5 yıldır ilçe emniyet müdürlüğü görevini yürüten Ali Kemal Kurt terfi ederek Emniyet müdür yardımcısı oldu. Geldiği günden bu tarafa yaptığı çeşitli çalışmalar ve yürüttüğü sosyal projelerle halkla içiçe olan ve suçun önlenmesi hususunda mahalle toplantıları yapan Ali Kemal Kurt’un terfisi ilçe halkı tarafından da sevinçle karşılandı.

Emniyet Genel Müdürlüğü`ndenalınan listeye göre Bursa Emniyet müdürlüğünde Evrak Arşiv Şube Müdürü Cengiz Öztürk, İstihbarat Şube Müdürü Feridun Turan, Terörle Mücadele Şube Müdürü Ali Asker, Koruma Şube Müdürü Önder Alptekin,Yabancılar Şube Müdürü Mehmet Gündal, Asayiş Şube Müdürü Ahmet Aksu, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yesari Vural, Ruhsat İşleri Şube Müdürü Eyüp Özüdoğru, Trafik Denetleme Şube Müdürü Mustafa Kihtır, Eğitim Şube Müdürü Saim Akpınar, Basın Protokol Şube Müdürü İbrahim Çelik, Çocuk Şube Müdürü Dr.Serhat Tezsever, İkmal Şube Müdürü İsmail Dalkılıç, Bakım Onarım Şube Müdürü Ahmet Sarıkaya, Polisevi Müdürü Fatma Karaduman ile Gemlik İlçe Emniyet Müdürü Kemal Kurt ve İnegöl İlçe Emniyet Müdürü Nusret Kızıltaş bundan böyle emniyet müdür yardımcısı olarak görev yapacak.
listeye göre ayrıca, 14 şube müdürü de dördüncü sınıftan üçüncü sınıfa yükselirken, 31 emniyet amiri ise şube müdürü oldu. Başkomiser, komiser ve komiser yardımcısı rütbesindeki 47 emniyet görevlisi de bir üst rütbeye terfi etti.


Kaynak: Gemlik Gündem Gazetesi

Bir Cevap Yazın

Osmangazi Haberleri - Nilüfer Haberleri - Büyükorhan Haberleri - Yıldırım Haberleri - Gemlik Haberleri - Gürsu Haberleri - Harmancık Haberleri - İnegöl Haberleri - İznik Haberleri - Karacabey Haberleri - Keles Haberleri - Kestel Haberleri - Mudanya Haberleri - Mustafakemalpaşa Haberleri - Orhaneli Haberleri - Orhangazi Haberleri - Yenişehir Haberleri Bu sitedeki tüm haberler, HABER KAYNAKLARINA aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz. Soru ve Görüşleriniz için - HABER@HABER16.COM mail adresi üzerinden, bizimle irtibat kurabilirsiniz. HABER16.COM - Gündem Ajans kuruluşudur. Şu an sitemizde haber okuyan : Kişi var!
Portal Teması : Wptr.Co